Дизайнери » B » Цитрусові « Групи

United Dreams Stay Positive Benetton для жінок

United Dreams Stay Positive Benetton для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
білоквітковий
дерево
aromatic
солодкі ноти
мильні ноти
Картинки
United Dreams Stay Positive Benetton для жінок Картинки United Dreams Stay Positive Benetton для жінок Картинки United Dreams Stay Positive Benetton для жінок Картинки United Dreams Stay Positive Benetton для жінок Картинки

United Dreams Stay Positive від Benetton - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові. Це новий аромат. United Dreams Stay Positive був випущений в 2014. Верхні ноти: Бергамот і Листя Цитрусу; ноти серця: Неролі і Апельсиновий Цвіт; ноти бази Кедр, Мускус і Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Листя  Цитрусу

середні Ноти
Неролі  Апельсиновий Цвіт

база Ноти
Кедр Мускус Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about United Dreams Stay Positive by Benetton.

Цей аромат схожий на  

United Dreams Stay Positive Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Benetton United Dreams Stay Positive fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Benetton United Dreams Stay Positive, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати United Dreams Stay Positive від Benetton. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на United Dreams Stay Positive від Benetton представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Christian Dior Eau Fraiche HRH Princess Elizabeth Jelisaveta Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Penhaligon`s Castile Jardin de France Citron vert Czech & Speake Neroli Creed Bois de Cedrat Creed Orange Spice Penhaligon`s Eau de Cologne Sprezzatura 768 Аrs Amandi Jo Wood Organics Langa Gump`s Baroque Pearl

Популярні бренди та аромати: