Дизайнери » B » Шипрові Квіткові « Групи

Bijan Wicked Bijan для жінок

Bijan Wicked Bijan для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
амбра
пачулі
цитрус
фруктовий
земляний

Bijan Wicked від Bijan - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Верхні ноти: Мандарин, Червона Смородина і Бергамот; ноти серця: Синій Лотос і Жасмин; ноти бази Амбра, Пачулі і Ветивер.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин Червона Смородина Бергамот

середні Ноти
Синій Лотос Жасмин

база Ноти
Амбра Пачулі Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bijan Wicked by Bijan.

Цей аромат схожий на  

Bijan Wicked Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Bijan Bijan Wicked fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Bijan Bijan Wicked, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bijan Wicked від Bijan. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bijan Wicked від Bijan представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Emilio Pucci Vivara (2007) Molinard Une Histoire de Chypre Germaine Monteil Royal Secret Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Oleg Cassini Black Tie Marc de la Morandiere Bleu de Chine Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Dana California Novaya Zarya Russkie Uzori (Russian Patterns) Stefano Canturi Canturi Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon

Популярні бренди та аромати: