Дизайнери » B » Східні « Групи

DNA for Men Bijan для чоловіків

DNA for Men Bijan для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
цитрус
дерево
balsamic

DNA for Men від Bijan - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні. DNA for Men був випущений в 1992. Верхні ноти: Тмин, Лаванда, Мандарин, Бергамот і Лимон; ноти серця: Цикламен, Імбир, Ялина, Гарденія, Перець, Жасмин, Індійський лавр і Герань; ноти бази Шкіра, Сандал, Боби Тонка, Амбра, Пачулі, Мускус, Бензоїн, Дубовий Мох, Ветивер, Ладан і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Тмин Лаванда Мандарин Бергамот Лимон

середні Ноти
Цикламен Імбир Ялина Гарденія Перець Жасмин Індійський лавр Герань

база Ноти
Шкіра Сандал Боби Тонка Амбра Пачулі Мускус Бензоїн Дубовий Мох Ветивер Ладан Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about DNA for Men by Bijan.

Цей аромат схожий на  

DNA for Men Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Bijan DNA for Men fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Bijan DNA for Men, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати DNA for Men від Bijan. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на DNA for Men від Bijan представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні
Escada Escada Collection Hummer Hummer Miller Harris Piment des Baies Tonino Lamborghini Mitico Coty Raw Vanilla Ajmal Mawsouf Tesori d`Oriente White Musk Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat D.S. & Durga Resin Henri Bendel Incense & Musk Jeanne Arthes Sultan Homme Segreti di Lucca Elisa

Популярні бренди та аромати: