Дизайнери » B » Ароматичні « Групи

Sky City (Before) Black Phoenix Alchemy Lab для жінок та чоловіків

Sky City (Before) Black Phoenix Alchemy Lab для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
зелений

Sky City (Before) від Black Phoenix Alchemy Lab - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Sky City (Before) був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Квіткові Ноти і Зелені ноти.

Ноти аромату

Квіткові Ноти Зелені ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Sky City (Before) by Black Phoenix Alchemy Lab.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Sky City (Before) Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before), ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Sky City (Before) від Black Phoenix Alchemy Lab. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Sky City (Before) від Black Phoenix Alchemy Lab представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
The Body Shop Amorito Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Gap Gap Blue No.655 For Him Aramis New West for Him Emilio Pucci Sole 149 Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Demeter Fragrance Lavender Martini Demeter Fragrance Ginseng Root Demeter Fragrance Rye Bread Melvita Wild Lavender

Advertisement

Популярні бренди та аромати: