Дизайнери » B » Ароматичні « Групи

Sky City (Before) Black Phoenix Alchemy Lab для жінок та чоловіків

Sky City (Before) Black Phoenix Alchemy Lab для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
зелений

Sky City (Before) від Black Phoenix Alchemy Lab - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Sky City (Before) був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Квіткові Ноти і Зелені ноти.

Ноти аромату

Квіткові Ноти Зелені ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Sky City (Before) by Black Phoenix Alchemy Lab.

Цей аромат схожий на  

Sky City (Before) Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before), ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Sky City (Before) від Black Phoenix Alchemy Lab. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Sky City (Before) від Black Phoenix Alchemy Lab представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron Cattier Eau de Provence L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale Aramis New West for Him Fred Hayman Hollywood for Men DSH Perfumes Blue-Green : Arnica (Natural) Demeter Fragrance Black Russian Clarins Eau des Jardins Caswell Massey Michelsen's Bay Rum Solinotes Vanille

Популярні бренди та аромати: