Дизайнери » B » Східні Деревні « Групи

The Harlot's House Black Phoenix Alchemy Lab для жінок

The Harlot's House Black Phoenix Alchemy Lab для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
квітковий
balsamic
пудровий
солодкі ноти

The Harlot's House від Black Phoenix Alchemy Lab - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Деревні. Композиція аромату включає ноти: Бругмансія, Дубовий Мох, Фіалка, Сандал, Дерево Агар (Уд), Бальзам Копаху, Ангеліка (Дягель), Білий Чай і Олібанум.

Ноти аромату

Бругмансія Дубовий Мох Фіалка Сандал Дерево Агар (Уд) Бальзам Копаху Ангеліка (Дягель) Білий Чай Олібанум

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about The Harlot's House by Black Phoenix Alchemy Lab.

Цей аромат схожий на  

The Harlot's House Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Black Phoenix Alchemy Lab The Harlot's House fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Black Phoenix Alchemy Lab The Harlot's House, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати The Harlot's House від Black Phoenix Alchemy Lab. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на The Harlot's House від Black Phoenix Alchemy Lab представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Bvlgari BLV Notte Pour Homme Christian Dior Dolce Vita Burberry Burberry Brit for Men Alfred Dunhill Dunhill Pursuit Montale Red Vetyver Molinard Les Orientaux: Vanille Patchouli Atelier Flou Monsieur mon Amour Tesori d`Oriente Legno di Guajaco DSH Perfumes Jitterbug for Men Rasasi Amber Oudh Yves Saint Laurent Belle d`Opium Dorin Un Air d’Arabie Amber

Популярні бренди та аромати: