Дизайнери » B » Шкіряні « Групи

Agarwood Collection Intricate Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків

Agarwood Collection Intricate Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
шкіра
balsamic
уд
анімалістичні ноти

Agarwood Collection Intricate від Boadicea the Victorious - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шкіряні. Композиція аромату включає ноти: Смола, Дерево Агар (Уд), Деревні Ноти, Корінь Ірису, Мускус і Шкіра.

Ноти аромату

Смола Дерево Агар (Уд) Деревні Ноти Корінь Ірису Мускус Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Agarwood Collection Intricate by Boadicea the Victorious.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Agarwood Collection Intricate Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Agarwood Collection Intricate від Boadicea the Victorious. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Agarwood Collection Intricate від Boadicea the Victorious представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
Montana Parfum de Peau Etienne Aigner Aigner Black for Men Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Houbigant Duc de Vervins Odori Cuoio Acca Kappa 1869 Axe Axe Instinct Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Ayala Moriel Espionage CB I Hate Perfume In The Library Auguste Esprit de Cuir Strange Invisible Perfumes Black Rosette

Advertisement

Популярні бренди та аромати: