Дизайнери » B » Шкіряні « Групи

Agarwood Collection Intricate Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків

Agarwood Collection Intricate Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
шкіра
balsamic
уд
анімалістичні ноти

Agarwood Collection Intricate від Boadicea the Victorious - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шкіряні. Композиція аромату включає ноти: Смола, Дерево Агар (Уд), Деревні Ноти, Корінь Ірису, Мускус і Шкіра.

Ноти аромату

Смола Дерево Агар (Уд) Деревні Ноти Корінь Ірису Мускус Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Agarwood Collection Intricate by Boadicea the Victorious.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Agarwood Collection Intricate Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Agarwood Collection Intricate від Boadicea the Victorious. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Agarwood Collection Intricate від Boadicea the Victorious представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Missoni Missoni Uomo Rance 1795 Francois Charles Gap The Original Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Acca Kappa 1869 Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Neil Morris Fetish Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini Lord`s Jester Zephyr

Advertisement

Популярні бренди та аромати: