Дизайнери » B » Цитрусові « Групи

Energizer Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків

Energizer Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
aromatic
зелений
свіжо-пряний
дерево
fresh

Energizer від Boadicea the Victorious - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Energizer був випущений в 2008. Парфумер: John Stephen. Верхні ноти: Цитруси, Лайм , Грейпфрут, Бергамот і Петитгрейн; ноти серця: Мускус, Апельсин і Лимон; базова нота Ветивер.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитруси Лайм Грейпфрут Бергамот Петитгрейн

середні Ноти
Мускус Апельсин Лимон

база Ноти
Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Energizer by Boadicea the Victorious.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Energizer Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Boadicea the Victorious Energizer fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Boadicea the Victorious Energizer, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Energizer від Boadicea the Victorious. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Energizer від Boadicea the Victorious представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Penhaligon`s Castile Miller Harris Citron Citron Jardin de France Verviene Demeter Fragrance Pink Grapefruit Carolina Herrera 212 H2O Smell Bent Lemon Cowboy Caswell Massey Pomegranate Penhaligon`s Eau de Cologne Anthousa Citrus Sorbet Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Bond No 9 Texas Le Labo Orange Discrete

Advertisement

Популярні бренди та аромати: