Дизайнери » B » Цитрусові « Групи

Energizer Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків

Energizer Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
aromatic
дерево
зелений
свіжо-пряний

Energizer від Boadicea the Victorious - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Energizer був випущений в 2008. Парфумер: John Stephen. Верхні ноти: Цитруси, Лайм , Грейпфрут, Бергамот і Петитгрейн; ноти серця: Мускус, Апельсин і Лимон; базова нота Ветивер.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитруси Лайм Грейпфрут Бергамот Петитгрейн

середні Ноти
Мускус Апельсин Лимон

база Ноти
Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Energizer by Boadicea the Victorious.

Цей аромат схожий на  

Energizer Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Boadicea the Victorious Energizer fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Boadicea the Victorious Energizer, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Energizer від Boadicea the Victorious. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Energizer від Boadicea the Victorious представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Paco Rabanne Paco Energy Comme des Garcons Energy C Lime Le Prince Jardinier Citrus Allegro Monotheme Fine Fragrances Venezia Agrumi di Sicilia Lili Bermuda Fresh Water JoAnne Bassett Sparkling Citrus Bronnley Lemon & Neroli Sprezzatura 768 Аrs Amandi Oriflame Aromabliss Awakening Melvita Orange Zest Acqua di Genova Fontana di Trevi XII Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh

Популярні бренди та аромати: