Дизайнери » B » Східні Квіткові « Групи

The Exclusives Salubrious Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків

The Exclusives Salubrious Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
троянда
aromatic
димні ноти
амбра
теплий пряний
Картинки
The Exclusives Salubrious Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків Картинки

The Exclusives Salubrious від Boadicea the Victorious - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Верхні ноти: Герань, Мароканська Троянда і Апельсиновий Цвіт; ноти серця: Амбра і Олібанум; ноти бази Боби Тонка, Пачулі, Ветивер, Ладан , Мускус і Дерево Агар (Уд).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Герань Мароканська Троянда  Апельсиновий Цвіт

середні Ноти
Амбра Олібанум

база Ноти
Боби Тонка Пачулі Ветивер Ладан Мускус Дерево Агар (Уд)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about The Exclusives Salubrious by Boadicea the Victorious.

Цей аромат схожий на  

The Exclusives Salubrious Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати The Exclusives Salubrious від Boadicea the Victorious. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на The Exclusives Salubrious від Boadicea the Victorious представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Oriflame Believe Jette Joop Dark Sapphire Mona di Orio Nuit Noire Menard L'eau de Kasaneka Remy Latour Attractive Vero Profumo rubj Xerjoff Esquel Gale Hayman Delicious Parfums Elite Miss Elite Model In Love JoAnne Bassett Marie Antoinette Oriflame Tsun Lai Strange Invisible Perfumes Moon Garden

Популярні бренди та аромати: