Дизайнери » B » Східні Квіткові « Групи

The Exclusives Salubrious Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків

The Exclusives Salubrious Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
троянда
aromatic
димні ноти
амбра
теплий пряний
Картинки
The Exclusives Salubrious Boadicea the Victorious для жінок та чоловіків Картинки

The Exclusives Salubrious від Boadicea the Victorious - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Верхні ноти: Герань, Мароканська Троянда і Апельсиновий Цвіт; ноти серця: Амбра і Олібанум; ноти бази Боби Тонка, Пачулі, Ветивер, Ладан , Мускус і Дерево Агар (Уд).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Герань Мароканська Троянда  Апельсиновий Цвіт

середні Ноти
Амбра Олібанум

база Ноти
Боби Тонка Пачулі Ветивер Ладан Мускус Дерево Агар (Уд)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about The Exclusives Salubrious by Boadicea the Victorious.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

The Exclusives Salubrious Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати The Exclusives Salubrious від Boadicea the Victorious. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на The Exclusives Salubrious від Boadicea the Victorious представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Bath and Body Works Fresh Pineapple Mary Kay Warm Amber Floris China Rose Caron Narcisse Noir Givenchy Harvest 2008: Ange ou Demon Jasmin Sambac E. Coudray Nohiba Coty Vanilla Fields Winter Xerjoff Dhajala Profumum Roma Neroli Yves Rocher Shafali Fleur Rare Vero Profumo rubj eau de parfum

Advertisement

Популярні бренди та аромати: