Дизайнери » B » Східні Квіткові « Групи

Masquerade Bob Mackie для жінок

Masquerade Bob Mackie для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
квітковий
musky
дерево

Masquerade від Bob Mackie - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Masquerade був випущений в 2000. Композиція аромату включає ноти: Східні Квіти, Мускус і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Східні Квіти Мускус Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Masquerade by Bob Mackie.

Цей аромат схожий на  

Masquerade Відгуки про аромати

Wintergal
Wintergal

Легкий, звонкий и беззаботный аромат фрезии, ландышей на подложке из мускуса и сандала. Очень весенний, ненавязчивый, но достаточно стойкий. Очень демократичная цена, по-моему, один из незаслуженно забытых ароматов.

Aug
21
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Masquerade by Bob Mackie 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Bob Mackie Masquerade fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Bob Mackie Masquerade, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Masquerade від Bob Mackie. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Masquerade від Bob Mackie представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Cartier Panthere Balenciaga Eau de Cristobal Gloria Vanderbilt Vanderbilt Yves Saint Laurent Cinema Festival Leonard Balahe Washington Tremlett Iris Absolute Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette Jean-Claude Jitrois Jitrois Jesus Del Pozo Halloween Water Lily Brut Parfums Prestige Feminin Exotique Christian Dior J`Adore L`Or Oriflame Tsun Lai

Популярні бренди та аромати: