Дизайнери » B » Квіткові « Групи

Park Avenue Bond No 9 для жінок

Park Avenue Bond No 9 для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
трав'янистий
квітковий
троянда
жовтоквітковий
зелений
aromatic
Картинки
Park Avenue Bond No 9 для жінок Картинки

Park Avenue від Bond No 9 - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Park Avenue був випущений в 2003. Парфумер: Laurent Le Guernec. Композиція аромату включає ноти: Ромашка, Троянда, Мімоза, Лимон, Нарцис, Мускус, Чорне Дерево і Ваніль.

Ноти аромату

Ромашка Троянда Мімоза Лимон Нарцис Мускус Чорне Дерево Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Park Avenue by Bond No 9.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Park Avenue Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Bond No 9 Park Avenue fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Bond No 9 Park Avenue, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Park Avenue від Bond No 9. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Park Avenue від Bond No 9 представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Christian Dior Dior Passage No.4 Rochas Lumiere Bond No 9 Madison Soiree Tous Metallic Charles of the Ritz Enjoli Woods of Windsor Mimosa Lollia Imagine Profumi del Forte By Night White Marjorie Midgarden Fragrances Summersent Roger Vivier L' Iris Lalique Fleur de Cristal

Advertisement

Популярні бренди та аромати: