Дизайнери » B » Східні Квіткові « Групи

Borsalino Pour Elle Fleurie Borsalino для жінок

Borsalino Pour Elle Fleurie Borsalino для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
білоквітковий
квітковий
musky
пудровий
фруктовий
Картинки
Borsalino Pour Elle Fleurie Borsalino для жінок Картинки

Borsalino Pour Elle Fleurie від Borsalino - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Borsalino Pour Elle Fleurie був випущений в 2009. Верхні ноти: Неролі , Бергамот і м Амалфі; ноти серця: Османтус, Жасмин і Іланг-Ілінг; ноти бази Мускус, Ірис, Пачулі і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Неролі Бергамот м Амалфі

середні Ноти
Османтус Жасмин Іланг-Ілінг

база Ноти
Мускус Ірис Пачулі Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Borsalino Pour Elle Fleurie by Borsalino.

Цей аромат схожий на  

Borsalino Pour Elle Fleurie Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Borsalino Pour Elle Fleurie від Borsalino. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Borsalino Pour Elle Fleurie від Borsalino представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Lancome Magie (La Collection Fragrances) Stella McCartney Stella in Two Amber Fragonard Belle de Nuit The Body Shop Neroli Jasmin Perfume Oil Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Molyneux Quartz Pure Red Creed Love in White Fred Hayman Touch Lucy B Tiare Coconut I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3 Frances Denney Interlude Galimard Frisson

Популярні бренди та аромати: