Дизайнери » B » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Brazilian Soul Bottega Verde для жінок

Brazilian Soul Bottega Verde для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
цитрус
білоквітковий
caramel
ваніль
фруктовий

Brazilian Soul від Bottega Verde - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Brazilian Soul був створений в 2000-і роки Верхні ноти: Слива, Апельсин, Помело, Персик і Рожевий Перець; ноти серця: Апельсиновий Цвіт, Троянда, Герань і Жасмин Самбак; ноти бази Ваніль, Кедр і карамель.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Слива Апельсин Помело Персик Рожевий Перець

середні Ноти
 Апельсиновий Цвіт Троянда Герань Жасмин Самбак

база Ноти
Ваніль Кедр карамель

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Brazilian Soul by Bottega Verde.

Цей аромат схожий на  

Brazilian Soul Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Bottega Verde Brazilian Soul fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Bottega Verde Brazilian Soul, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Brazilian Soul від Bottega Verde. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Brazilian Soul від Bottega Verde представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Deborah Be Gourmand - Sweet Mandy Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla Pilar & Lucy To Twirl All Girly Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Deborah Frutti Rossi Bijan Bijan VIP Women Voluspa Vanity Sarantis B.U. Fantasy Ulric de Varens Mini Vanille April Aromatics Heart Chakra Oil Laurence Dumont Vanille Monoi Payard Lychee Mousse

Популярні бренди та аромати: