Дизайнери » B » Квіткові Фруктові « Групи

Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche Bourjois для жінок

Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche Bourjois для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
musky
амбра
троянда
білоквітковий
фруктовий
дерево

Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche від Bourjois - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche був випущений в 2011. Верхня нота: Фруктові ноти; ноти серця: Турецька Троянда і Жасмин; ноти бази Екстракт Білого Кедра, Мускус і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Фруктові ноти

середні Ноти
Турецька Троянда Жасмин

база Ноти
Екстракт Білого Кедра Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche by Bourjois.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Bourjois Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Bourjois Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche від Bourjois. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche від Bourjois представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Tommy Hilfiger True Star Gold Kerry Katona Outrageous Ulric de Varens Mini Love Sarah Jessica Parker Endless B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance CnR Create Cancer Ulric de Varens Varens essentiel Muguet Secret So...? So…? Kiss me Acorelle Orchidee Blanche Ulric de Varens Mini Varens 31 Bebe Sheer Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G

Advertisement

Популярні бренди та аромати: