Дизайнери » B » Східні Квіткові « Групи

Glamour Chic Bourjois для жінок

Glamour Chic Bourjois для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
пудровий
ваніль
дерево
шкіра
balsamic
Картинки
Glamour Chic Bourjois для жінок Картинки

Glamour Chic від Bourjois - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Glamour Chic був випущений в 2013. Верхня нота: Фрукти; ноти серця: Пудрові Ноти і Квіти; ноти бази Сандал, Ваніль і Замша.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Фрукти

середні Ноти
Пудрові Ноти Квіти

база Ноти
Сандал Ваніль Замша

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Glamour Chic by Bourjois.

Цей аромат схожий на  

Glamour Chic Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Bourjois Glamour Chic fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Bourjois Glamour Chic, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Glamour Chic від Bourjois. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Glamour Chic від Bourjois представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Oriflame Believe Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Nanette Lepore Shanghai Butterfly Al Haramain Perfumes Affaf Al Haramain Perfumes Mubakhar Maliki Essentially Me Souk Serge Lutens Rose de Nuit Roger & Gallet Amande Persane Eau Fraiche Parfumee Jesus Del Pozo Ambar Vero Profumo rubj eau de parfum S.T. Dupont Miss Dupont Poiray Sceau de Coeur

Популярні бренди та аромати: