Дизайнери » B » Шипрові Фруктові « Групи

Glamour Fantasy Bourjois для жінок

Glamour Fantasy Bourjois для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
фруктовий
пачулі
мигдаль
горіховий
Картинки
Glamour Fantasy Bourjois для жінок Картинки

Glamour Fantasy від Bourjois - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Фруктові. Glamour Fantasy був випущений в 2013. Верхні ноти: Макаруни, Малина і Вишня; ноти серця: Полуниця і Жасмин Самбак; базова нота Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Макаруни Малина Вишня

середні Ноти
Полуниця Жасмин Самбак

база Ноти
Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Glamour Fantasy by Bourjois.

Цей аромат схожий на  

Glamour Fantasy Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Bourjois Glamour Fantasy fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Bourjois Glamour Fantasy, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Glamour Fantasy від Bourjois. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Glamour Fantasy від Bourjois представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Фруктові
Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Mauboussin Mauboussin Christian Dior Diorama Keiko Mecheri Ume By Kilian Liaisons Dangereuses Jean Patou Patou For Ever Yohji Yamamoto Yohji Jean Patou Colony DSH Perfumes Wild Fig Neil Morris Hologram Ulric de Varens Creation N° 09 Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Wings

Популярні бренди та аромати: