Дизайнери » B » Ароматичні Пряні « Групи

Masculin Acier Sport Bourjois для чоловіків

Masculin Acier Sport Bourjois для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
цитрус
морський
aromatic
пудровий
balsamic
Картинки
Masculin Acier Sport Bourjois для чоловіків Картинки

Masculin Acier Sport від Bourjois - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Пряні. Masculin Acier Sport був випущений в 2004. Верхня нота: м Амалфі; ноти серця: Тикове Дерево і Кедр з Вірджинії; ноти бази Морська Вода і Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
м Амалфі

середні Ноти
Тикове Дерево Кедр з Вірджинії

база Ноти
Морська Вода Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Masculin Acier Sport by Bourjois.

Цей аромат схожий на  

Masculin Acier Sport Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Bourjois Masculin Acier Sport fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Bourjois Masculin Acier Sport, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Masculin Acier Sport від Bourjois. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Masculin Acier Sport від Bourjois представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Пряні
Amouage Ciel Pour Homme B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Boudicca Wode (Scent) Abercrombie & Fitch Colden Roger & Gallet L`Homme Sport Tonatto Profumi Albi Diptyque L`Eau de Tarocco Cinq Mondes Rituel du Siam Corine de Farme Eros Cool Rasasi Blue For Men Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique Nejma Puro

Популярні бренди та аромати: