Дизайнери » B » Шипрові Квіткові « Групи

Aphrodisia Brut Parfums Prestige для жінок

Aphrodisia Brut Parfums Prestige для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
дерево
musky
цитрус
aromatic
анімалістичні ноти

Aphrodisia від Brut Parfums Prestige - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Aphrodisia був випущений в 1938. Верхні ноти: Неролі , Бергамот, м Амалфі і Фруктові ноти; ноти серця: Гвоздика, Жасмин, Іланг-Іланг, Троянда і Білий Мед; ноти бази Ветивер, Мускус, Дубовий Мох, Амбра і Цивета.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Неролі Бергамот м Амалфі Фруктові ноти

середні Ноти
Гвоздика Жасмин Іланг-Іланг Троянда Білий Мед

база Ноти
Ветивер Мускус Дубовий Мох Амбра Цивета

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Aphrodisia by Brut Parfums Prestige.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Aphrodisia Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Brut Parfums Prestige Aphrodisia fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Brut Parfums Prestige Aphrodisia, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Aphrodisia від Brut Parfums Prestige. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Aphrodisia від Brut Parfums Prestige представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Robert Piguet Bandit Clinique Clinique Happy Holiday Vivienne Westwood Boudoir La Perla J'Aime Theo Fennell Theo Fennell Scent Carven Monsieur Carven Caron Pour Une Femme de Caron Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love Miller Harris Terre d'Iris Daisy Fuentes Dianoche Day Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Cerruti Nino Cerruti Pour Femme

Advertisement

Популярні бренди та аромати: