Дизайнери » B » Шипрові Квіткові « Групи

Audace Brut Parfums Prestige для жінок

Audace Brut Parfums Prestige для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
квітковий
дерево
земляний
мох
Картинки
Audace Brut Parfums Prestige для жінок Картинки

Audace від Brut Parfums Prestige - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Audace був випущений в 1983. Композиція аромату включає ноти: Квіткові Ноти і Дубовий Мох.

Ноти аромату

Квіткові Ноти Дубовий Мох

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Audace by Brut Parfums Prestige.

Цей аромат схожий на  

Audace Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Brut Parfums Prestige Audace fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Brut Parfums Prestige Audace, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Audace від Brut Parfums Prestige. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Audace від Brut Parfums Prestige представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Lancome Magie Noire Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Bond No 9 Bryant Park Nina Ricci Deci Dela Animale Instinct d`Animale Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Le Labo Iris 39 Nez a Nez Rosier Ardent Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale DSH Perfumes Parfum de Grasse Revlon Intimate The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom

Популярні бренди та аромати: