Дизайнери » B » Ароматичні Акватичні « Групи

Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige для чоловіків

Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
зелений
свіжо-пряний
fresh
фруктовий
Картинки
Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige для чоловіків Картинки Brut Actif Blue Brut Parfums Prestige для чоловіків Картинки

Brut Actif Blue від Brut Parfums Prestige - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Акватичні. Brut Actif Blue був випущений в 1994. Верхні ноти: Лаванда, Водяна М'ята, Яблуко і Груша; ноти серця: Морські Ноти, Герань і Зелена Трава; ноти бази Сандал і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лаванда Водяна М'ята Яблуко Груша

середні Ноти
Морські Ноти Герань Зелена Трава

база Ноти
Сандал Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Brut Actif Blue by Brut Parfums Prestige.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Brut Actif Blue Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Brut Parfums Prestige Brut Actif Blue fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Brut Parfums Prestige Brut Actif Blue, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Brut Actif Blue від Brut Parfums Prestige. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Brut Actif Blue від Brut Parfums Prestige представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Акватичні
Giorgio Armani Acqua di Gio L`Erbolario Nostos L`Erbolario Periplo Lostmarch Aod Nicole Farhi Bleu Intense Adidas Fresh Impact Stephanie de Saint-Aignan Embruns d`Ambre Julian Rouas Swing Davidoff Davidoff Cool Water Women Ice Fresh Bella Bellissima Perfect Man Alternative Mario Valentino Ocean Rain Ebba Los Angeles By Sea

Advertisement

Популярні бренди та аромати: