Дизайнери » B » Ароматичні Фужерні « Групи

Brut Instinct Brut Parfums Prestige для чоловіків

Brut Instinct Brut Parfums Prestige для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
трав'янистий
ніжно-пряний
свіжо-пряний
ваніль
Відео
Brut Instinct Brut Parfums Prestige для чоловіків Відео
Картинки
Brut Instinct Brut Parfums Prestige для чоловіків Картинки Brut Instinct Brut Parfums Prestige для чоловіків Картинки

Brut Instinct від Brut Parfums Prestige - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фужерні . Brut Instinct був випущений в 1997. Композиція аромату включає ноти: Шавлія, Мускатний Горіх, Тархун і Ваніль.

Ноти аромату

Шавлія Мускатний Горіх Тархун Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Brut Instinct by Brut Parfums Prestige.

Цей аромат схожий на  

Brut Instinct Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Brut Parfums Prestige Brut Instinct fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Brut Parfums Prestige Brut Instinct, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Brut Instinct від Brut Parfums Prestige. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Brut Instinct від Brut Parfums Prestige представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фужерні
Yardley English Lavender Galimard Flibustier Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men Givenchy Xeryus Alfred Sung Paradise Homme Creed Royal Scottish Lavender Azzaro Travelling Aramis Surface Trussardi Python Uomo Cerruti Nino Cerruti Adidas Adidas Active Bodies Calvin Klein CK IN2U Him Collectables

Популярні бренди та аромати: