Дизайнери » B » Деревні Квіткові Мускусні « Групи

Brut Musk Brut Parfums Prestige для чоловіків

Brut Musk Brut Parfums Prestige для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
musky
тютюн
амбра
дерево
солодкі ноти
Картинки
Brut Musk Brut Parfums Prestige для чоловіків Картинки

Brut Musk від Brut Parfums Prestige - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Квіткові Мускусні. Brut Musk був випущений в 1986. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Деревні Ноти, Тютюн, Мускус, Амбра і Спеції.

Ноти аромату

Цитруси Деревні Ноти Тютюн Мускус Амбра Спеції

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Brut Musk by Brut Parfums Prestige.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Brut Musk Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Brut Parfums Prestige Brut Musk fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Brut Parfums Prestige Brut Musk, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Brut Musk від Brut Parfums Prestige. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Brut Musk від Brut Parfums Prestige представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Квіткові Мускусні
Christian Dior Fahrenheit Calvin Klein Calvin Elizabeth Arden Mediterranean Rance 1795 Rue Rance Eau de France Ralph Lauren Romance Silver Etienne Aigner Suede Edition Women Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Boadicea the Victorious The Exclusives Warrior Corine de Farme Eros Hot Damien Bash Omen Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Cedre d’Hiver CnR Create Leo for Men

Advertisement

Популярні бренди та аромати: