Дизайнери » B » Деревні Акватичні « Групи

Brut Revolution Brut Parfums Prestige для чоловіків

Brut Revolution Brut Parfums Prestige для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
морський
свіжо-пряний
дерево
зелений
aromatic
фруктовий
Картинки
Brut Revolution Brut Parfums Prestige для чоловіків Картинки Brut Revolution Brut Parfums Prestige для чоловіків Картинки

Brut Revolution від Brut Parfums Prestige - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Акватичні. Brut Revolution був випущений в 2006. Парфумер: Yves Cassar. Верхні ноти: Груша і Зелене Листя; ноти серця: Чорний Перець і Морська Вода; ноти бази Пачулі, Мускус, Мох і Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Груша Зелене Листя

середні Ноти
Чорний Перець Морська Вода

база Ноти
Пачулі Мускус Мох Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Brut Revolution by Brut Parfums Prestige.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Brut Revolution Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Brut Parfums Prestige Brut Revolution fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Brut Parfums Prestige Brut Revolution, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Brut Revolution від Brut Parfums Prestige. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Brut Revolution від Brut Parfums Prestige представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Акватичні
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Nautica Nautica Voyage Cartier Déclaration Bois Bleu Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men Calvin Klein CK One Summer 2008 Liz Claiborne Curve Crush for Men Burberry Burberry Summer for Men 2010 CB I Hate Perfume M2 Black March CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday Yves Rocher Eryo Blue LR Michael Schumacher LR Ocean' Sky

Advertisement

Популярні бренди та аромати: