Дизайнери » B » Ароматичні Фужерні « Групи

Brut Special Reserve Brut Parfums Prestige для чоловіків

Brut Special Reserve Brut Parfums Prestige для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
квітковий
солодкі ноти
дерево

Brut Special Reserve від Brut Parfums Prestige - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фужерні . Верхні ноти: Лимон, Бергамот, Аніс і Базилік; ноти серця: Лаванда, Герань, Жасмин і Іланг-Ілінг; ноти бази Сандал, Дубовий Мох, Ветивер, Пачулі, Боби Тонка і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лимон Бергамот Аніс Базилік

середні Ноти
Лаванда Герань Жасмин Іланг-Ілінг

база Ноти
Сандал Дубовий Мох Ветивер Пачулі Боби Тонка Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Brut Special Reserve by Brut Parfums Prestige.

Цей аромат схожий на  

Brut Special Reserve Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Brut Parfums Prestige Brut Special Reserve fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Brut Parfums Prestige Brut Special Reserve, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Brut Special Reserve від Brut Parfums Prestige. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Brut Special Reserve від Brut Parfums Prestige представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фужерні
Bill Blass Amazing for Men Michael Kors Michael for Men Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Yves Saint Laurent Live Jazz Lalique Lalique Pour Homme Le Faune Halston Unbound for Men Geo. F. Trumper Skye Aramis Surface B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty Azzaro Pure Lavender Zara Zara Collection Man The American Line Air Force - Stealth

Популярні бренди та аромати: