Дизайнери » B » Східні Квіткові « Групи

Princess Grace de Monaco Brut Parfums Prestige для жінок

Princess Grace de Monaco Brut Parfums Prestige для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
солодкі ноти
дерево
balsamic
цитрус
пудровий

Princess Grace de Monaco від Brut Parfums Prestige - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Princess Grace de Monaco був випущений в 1998. Верхні ноти: Квітка Африканського Апельсина, Іланг-Ілінг, Мандарин і Календула; ноти серця: Жасмин, Тубероза і Троянда; ноти бази Сандал, Боби Тонка, Ваніль, Корінь Ірису і Амбретта.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Квітка Африканського Апельсина Іланг-Ілінг Мандарин Календула

середні Ноти
Жасмин Тубероза Троянда

база Ноти
Сандал Боби Тонка Ваніль Корінь Ірису Амбретта

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Princess Grace de Monaco by Brut Parfums Prestige.

Цей аромат схожий на  

Princess Grace de Monaco Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Princess Grace de Monaco від Brut Parfums Prestige. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Princess Grace de Monaco від Brut Parfums Prestige представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Calvin Klein Euphoria Blossom Givenchy Ange ou Demon NafNaf NafNaf Caron Nuit de Noel Arrogance Glamour Coty Wild Musk Le Labo Neroli 36 Essentially Me Fauve JoAnne Bassett Indulgence Corine de Farme Samoa Penhaligon`s Night Scented Stock Belinda Brown Blessings

Популярні бренди та аромати: