Дизайнери » B » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Straw Hat Brut Parfums Prestige для жінок

Straw Hat Brut Parfums Prestige для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пудровий
квітковий
aromatic
свіжо-пряний
дерево

Straw Hat від Brut Parfums Prestige - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Straw Hat був випущений в 1938. Верхні ноти: Лаванда, Герань і м Амалфі; ноти серця: Пачулі, Геліотроп, Троянда і Фіалка; ноти бази Мускус і Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лаванда Герань м Амалфі

середні Ноти
Пачулі Геліотроп Троянда Фіалка

база Ноти
Мускус Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Straw Hat by Brut Parfums Prestige.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Straw Hat Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Brut Parfums Prestige Straw Hat fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Brut Parfums Prestige Straw Hat, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Straw Hat від Brut Parfums Prestige. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Straw Hat від Brut Parfums Prestige представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Al-Rehab Lansy L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce Olivier Strelli The World Is Wonderful Ulric de Varens Varens Love Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Paul Smith Rose Summer Edition Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Berkeley Square Rose Petal Antonia`s Flowers Tiempe Passate Christina Aguilera Royal Desire Salvador Dali ITISLOVE Intense

Advertisement

Популярні бренди та аромати: