Дизайнери » B » Деревні Ароматичні « Групи

The Beat for Men Burberry для чоловіків

The Beat for Men Burberry для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
свіжо-пряний
дерево
цитрус
aromatic
зелений
земляний
Картинки
The Beat for Men Burberry для чоловіків Картинки The Beat for Men Burberry для чоловіків Картинки The Beat for Men Burberry для чоловіків Картинки The Beat for Men Burberry для чоловіків Картинки The Beat for Men Burberry для чоловіків Картинки

The Beat for Men від Burberry - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. The Beat for Men був випущений в 2008. The Beat for Men був створений парфумером Olivier Polge і Domitille Bertier. Верхні ноти: Чорний Перець, Цитрон і Фіалка; ноти серця: Герань і Чебрець; ноти бази Ветивер і Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чорний Перець Цитрон Фіалка

середні Ноти
Герань Чебрець

база Ноти
Ветивер Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about The Beat for Men by Burberry.

Цей аромат схожий на  

The Beat for Men Відгуки про аромати

Dixon
Dixon

Сочетание перца с ветивером напоминает звучание Terre d'Hermes. Пыльный за счет герани цитрон, фиалковая свежесть и древесные ноты в целом создают бодрую, свежую композицию. Приятный древесный аромат.

Feb
19
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

The Beat for Men by Burberry 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Burberry The Beat for Men fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Burberry The Beat for Men, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати The Beat for Men від Burberry. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на The Beat for Men від Burberry представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Kenzo Kenzo Homme Fresh Montale Sandflowers Diptyque Virgilio O Boticario Zaad Jasper Conran Mister Mark Buxton Black Angel Floris Elite Tallulah Jane Yiska Ralph Lauren Big Pony 4 Arno Sorel Shaman Silver Kristel Saint Martin Parfum d'Homme Ortigia Sicilia Coral Shell

Популярні бренди та аромати: