Дизайнери » B » Квіткові Фруктові « Групи

Blu Light Fever Byblos для жінок

Blu Light Fever Byblos для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
musky
ваніль
квітковий
пудровий
свіжо-пряний

Blu Light Fever від Byblos - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Blu Light Fever був випущений в 2006. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Фрезія, Ваніль, Персик і Жасмин.

Ноти аромату

Мускус Фрезія Ваніль Персик Жасмин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Blu Light Fever by Byblos.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Blu Light Fever Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Byblos Blu Light Fever fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Byblos Blu Light Fever, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Blu Light Fever від Byblos. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Blu Light Fever від Byblos представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Cartier Delices Giorgio Beverly Hills Giorgio Holiday Yllozure Yllozureole Jacadi Jacadi Garcon Gabriela Sabatini Latin Dance Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Givenchy Jardin d'Interdit My Lovely Butterfly Sarantis C-Thru Ruby Banana Republic Republic of Women Fiorucci Pin Up I M Juicy La Bouquetiere La Creatrice Bath and Body Works Sweet Pea Forever

Advertisement

Популярні бренди та аромати: