Дизайнери » C » Шкіряні « Групи

In The Library CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків

In The Library CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
шкіра
анімалістичні ноти
димні ноти

In The Library від CB I Hate Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шкіряні. In The Library був випущений в 2005. Парфумер: Christopher Brosius. Композиція аромату включає ноти: Шкіра і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Шкіра Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 1
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 1
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about In The Library by CB I Hate Perfume.

Цей аромат схожий на  

In The Library Відгуки про аромати

trululu
trululu

Дуже цікавий аромат старих книг, книжкових полиць, старої шкіри. Носити таке в люди не дуже, але вдома намастити руку і помріяти - чому б ні?
У мене масляний парфум.

Mar
15
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

In The Library by CB I Hate Perfume 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про CB I Hate Perfume In The Library fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про CB I Hate Perfume In The Library, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати In The Library від CB I Hate Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на In The Library від CB I Hate Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
Missoni Missoni Uomo Etienne Aigner Suede Edition men English Leather English Leather Acca Kappa 1869 Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Le Jardin Retrouve Eau de Cuir de Russie Humiecki & Graef Askew Byredo Baudelaire Ayala Moriel Frangipanni Gloves Serge Lutens Cuir Mauresque Amouage Memoir Man Strange Invisible Perfumes Black Rosette

Популярні бренди та аромати: