Дизайнери » C » Деревні Акватичні « Групи

Mr Hulot's Holiday CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків

Mr Hulot's Holiday CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
морський
salty
дерево
aromatic
шкіра

Mr Hulot's Holiday від CB I Hate Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Акватичні. Mr Hulot's Holiday був випущений в 2004. Парфумер: Christopher Brosius. Композиція аромату включає ноти: Морська Вода, Сіль, Деревні Ноти, Морські Водорослі , Шкіра, Галька і Плавник.

Ноти аромату

Морська Вода Сіль Деревні Ноти Морські Водорослі Шкіра Галька Плавник

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mr Hulot's Holiday by CB I Hate Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Mr Hulot's Holiday Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mr Hulot's Holiday від CB I Hate Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mr Hulot's Holiday від CB I Hate Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Акватичні
Christian Lacroix Bazar pour Homme Escada Sunset Heat for Men Donna Karan DKNY Red Delicious Men Benetton United Colors of Benetton Man Hugo Boss Boss Pure Sergio Tacchini Experience Sailing Biotherm Biotherm Homme Force CB I Hate Perfume At The Beach 1966 LR Michael Schumacher Andrea Maack Craft Avon Jet Femme Holiday Rituals No. 07 White Patchouli & Cedarwood

Advertisement

Популярні бренди та аромати: