Дизайнери » C » Деревні Акватичні « Групи

Mr Hulot's Holiday CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків

Mr Hulot's Holiday CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
морський
salty
дерево
aromatic
шкіра

Mr Hulot's Holiday від CB I Hate Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Акватичні. Mr Hulot's Holiday був випущений в 2004. Парфумер: Christopher Brosius. Композиція аромату включає ноти: Морська Вода, Сіль, Деревні Ноти, Морські Водорослі , Шкіра, Галька і Плавник.

Ноти аромату

Морська Вода Сіль Деревні Ноти Морські Водорослі Шкіра Галька Плавник

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mr Hulot's Holiday by CB I Hate Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Mr Hulot's Holiday Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mr Hulot's Holiday від CB I Hate Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mr Hulot's Holiday від CB I Hate Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Акватичні
Yves Saint Laurent Kouros Tatoo CB I Hate Perfume Eternal Return Donna Karan DKNY Red Delicious Men Trussardi Trussardi Jeans Men Calvin Klein CK One Summer 2008 Diesel Fuel for Life Summer CB I Hate Perfume M2 Black March CB I Hate Perfume At The Beach 1966 Pascal Morabito Passion Mediterrannee Beach Farmacia SS. Annunziata Hyle LR Ocean' Sky Andrea Maack Craft

Advertisement

Популярні бренди та аромати: