Дизайнери » C » Ароматичні « Групи

Soaked Earth CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків

Soaked Earth CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
земляний

Soaked Earth від CB I Hate Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Soaked Earth був випущений в 2009. Парфумер: Christopher Brosius. Композиція аромату включає ноти: грунт.

Ноти аромату

грунт

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Soaked Earth by CB I Hate Perfume.

Цей аромат схожий на  

Soaked Earth Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про CB I Hate Perfume Soaked Earth fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про CB I Hate Perfume Soaked Earth, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Soaked Earth від CB I Hate Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Soaked Earth від CB I Hate Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Maurer & Wirtz Tabac Sport Yardley Lavander Spa Cattier Eau de Provence Penhaligon`s Lavandula Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot Fred Hayman Hollywood for Men L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance Demeter Fragrance Ginseng Root Caswell Massey English Lavander Yves Rocher Samarkande Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme

Популярні бренди та аромати: