Дизайнери » C » Деревні Ароматичні « Групи

Wild Hunt CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків

Wild Hunt CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
земляний
зелений
aromatic
fresh

Wild Hunt від CB I Hate Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Wild Hunt був випущений в 2007. Парфумер: Christopher Brosius. Композиція аромату включає ноти: Білий Гриб, грунт, Деревні Ноти, Зелені ноти, Трава, Дубовий Мох, Ялина і Сосна.

Ноти аромату

Білий Гриб грунт Деревні Ноти Зелені ноти Трава Дубовий Мох Ялина Сосна

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Wild Hunt by CB I Hate Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Wild Hunt Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про CB I Hate Perfume Wild Hunt fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про CB I Hate Perfume Wild Hunt, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Wild Hunt від CB I Hate Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Wild Hunt від CB I Hate Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Bvlgari Bvlgari Extreme Davidoff Cool Water Deep Sea Scent and Sun Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Etro Via Verri Vintage Limited Edition Sergio Tacchini Experience Discovery Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 Jack Black Jack Black Signature Blue Mark Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver Yves Rocher Altika Adolfo Dominguez U Jeanne Arthes CO2 Extreme

Advertisement

Популярні бренди та аромати: