Дизайнери » C » Деревні Ароматичні « Групи

Wild Hunt CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків

Wild Hunt CB I Hate Perfume для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
земляний
зелений
aromatic
fresh

Wild Hunt від CB I Hate Perfume - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Wild Hunt був випущений в 2007. Парфумер: Christopher Brosius. Композиція аромату включає ноти: Білий Гриб, грунт, Деревні Ноти, Зелені ноти, Трава, Дубовий Мох, Ялина і Сосна.

Ноти аромату

Білий Гриб грунт Деревні Ноти Зелені ноти Трава Дубовий Мох Ялина Сосна

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Wild Hunt by CB I Hate Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Wild Hunt Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про CB I Hate Perfume Wild Hunt fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про CB I Hate Perfume Wild Hunt, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Wild Hunt від CB I Hate Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Wild Hunt від CB I Hate Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Sergio Tacchini Feel Good Man Gant Gant Adventure Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Antica Farmacista Lustrous Fire Molinard Molinard Homme III Xerjoff Dhofar Nez a Nez Figues et Garçons Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Julian Rouas Versailles The American Line Army - Patton Roja Dove Diaghilev

Advertisement

Популярні бренди та аромати: