Дизайнери » C » Східні Квіткові « Групи

CK IN2U Her Collectables Calvin Klein для жінок

CK IN2U Her Collectables Calvin Klein для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
aromatic
ваніль
пудровий
дерево

CK IN2U Her Collectables від Calvin Klein - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. CK IN2U Her Collectables був випущений в 2009. CK IN2U Her Collectables був створений парфумером Bruno Jovanovic, Jean-Marc Chaillan, Loc Dong і Carlos Benaim. Верхні ноти: Сицилійський Бергамот, Рожевий Грейпфрут і Лист Червоної Смородини; ноти серця: Орхідея і Кактус; ноти бази Амбра, Червоний Кедр і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Сицилійський Бергамот Рожевий Грейпфрут Лист Червоної Смородини

середні Ноти
Орхідея Кактус

база Ноти
Амбра Червоний Кедр Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about CK IN2U Her Collectables by Calvin Klein.

Цей аромат схожий на  

CK IN2U Her Collectables Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Calvin Klein CK IN2U Her Collectables fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Calvin Klein CK IN2U Her Collectables, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати CK IN2U Her Collectables від Calvin Klein. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на CK IN2U Her Collectables від Calvin Klein представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Yves Saint Laurent Cinema Festival Montana Samar Satellite Ipanema Menard L'eau de Kasaneka Nicole Miller Nicole Miller Alexandra de Markoff Alexandra essence Secret Love Boadicea the Victorious Exotic DSH Perfumes The Color Orange Benefit So Hooked on Carmella Tocca Colette Gres Cabotine Gold

Популярні бренди та аромати: