Дизайнери » C » Цитрусові Ароматичні « Групи

Calypso Tangerine Calypso Christiane Celle для жінок та чоловіків

Calypso Tangerine Calypso Christiane Celle для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
солодкі ноти
aromatic
фруктовий

Calypso Tangerine від Calypso Christiane Celle - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Амбра, Грейпфрут, Тангерин і Тархун.

Ноти аромату

Мускус Амбра Грейпфрут Тангерин Тархун

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Calypso Tangerine by Calypso Christiane Celle.

Цей аромат схожий на  

Calypso Tangerine Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Calypso Tangerine від Calypso Christiane Celle. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Calypso Tangerine від Calypso Christiane Celle представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Lacoste Booster Montale Aromatic Lime Esprit Night Life Summer Edition Man Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Oxbow Oxbow for Men Smell Bent Hippie Holidaze Guerlain Guerlain Homme L`Eau Norma Kamali Olive You Morris Morris Lord`s Jester Helios Concrete de Parfum CnR Create Cancer for Men

Популярні бренди та аромати: