Дизайнери » C » Цитрусові Ароматичні « Групи

Calypso Tangerine Calypso Christiane Celle для жінок та чоловіків

Calypso Tangerine Calypso Christiane Celle для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
aromatic
фруктовий
солодкі ноти

Calypso Tangerine від Calypso Christiane Celle - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Амбра, Грейпфрут, Тангерин і Тархун.

Ноти аромату

Мускус Амбра Грейпфрут Тангерин Тархун

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Calypso Tangerine by Calypso Christiane Celle.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Calypso Tangerine Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Calypso Tangerine від Calypso Christiane Celle. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Calypso Tangerine від Calypso Christiane Celle представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Lancome Miracle Homme L'Aquatonic Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Air-Val International Winnie The Pooh Pierre Balmain Monsieur Balmain Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Novae Plus Fresh Blue Air-Val International Disney Fairies Baxter of California Bravado2 Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane DSH Perfumes The sur l’Herbe (Tea No. 2) Illume Happiology Yuzu Mint

Advertisement

Популярні бренди та аромати: