Дизайнери » C » « Групи

Canvas Fragrance Primer Canvas & Concrete для жінок та чоловіків

Canvas Fragrance Primer Canvas & Concrete для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


Картинки
Canvas Fragrance Primer Canvas & Concrete для жінок та чоловіків Картинки Canvas Fragrance Primer Canvas & Concrete для жінок та чоловіків Картинки

Canvas Fragrance Primer від Canvas & Concrete - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів . Canvas Fragrance Primer був випущений в 2014.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Canvas Fragrance Primer by Canvas & Concrete.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Canvas Fragrance Primer Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Canvas & Concrete Canvas Fragrance Primer fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Canvas & Concrete Canvas Fragrance Primer, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Canvas Fragrance Primer від Canvas & Concrete. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Canvas Fragrance Primer від Canvas & Concrete представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи
Serge Lutens Ambre Sultan Ulric de Varens Varens Original Patchouli Chic Le Labo Musc 25 Los Angeles Profumi del Forte Marconi 3 Profumum Roma Oxiana Profumum Roma Aquae Nobilis Profumum Roma Dambrosia Rocawear Rocawear X Bond No 9 New Orleans Yves Rocher Mure Sauvage John Varvatos Artisan Black Profumi Capri Luna Caprese

Advertisement

Популярні бренди та аромати: