Дизайнери » C » « Групи

Canvas Fragrance Primer Canvas & Concrete для жінок та чоловіків

Canvas Fragrance Primer Canvas & Concrete для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


Картинки
Canvas Fragrance Primer Canvas & Concrete для жінок та чоловіків Картинки Canvas Fragrance Primer Canvas & Concrete для жінок та чоловіків Картинки

Canvas Fragrance Primer від Canvas & Concrete - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів . Canvas Fragrance Primer був випущений в 2014.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Canvas Fragrance Primer by Canvas & Concrete.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Canvas Fragrance Primer Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Canvas & Concrete Canvas Fragrance Primer fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Canvas & Concrete Canvas Fragrance Primer, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Canvas Fragrance Primer від Canvas & Concrete. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Canvas Fragrance Primer від Canvas & Concrete представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи
Royal Copenhagen Royal Copenhagen Musk Yves Rocher So Elixir Nooka Nooka Paolo Gigli Terra Eclectic Collections Impression Boadicea the Victorious Adventuress Demeter Fragrance Almond Philosophy Inner Grace Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises Novae Plus Lady Pink Elemis Elemis Eau de Parfum Tom Tailor Liquid Man

Advertisement

Популярні бренди та аромати: