Дизайнери » C » Шкіряні « Групи

CH Privée Carolina Herrera для жінок

CH Privée Carolina Herrera для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
musky
шкіра
квітковий
анімалістичні ноти
димні ноти

CH Privée від Carolina Herrera - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шкіряні. Це новий аромат. CH Privée був випущений в 2017. Парфумер: Dominique Ropion. Композиція аромату включає ноти: Шкіра, Квіткові Ноти і Мускус.

Ноти аромату

Шкіра Квіткові Ноти Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about CH Privée by Carolina Herrera.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

CH Privée Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Carolina Herrera CH Privée fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Carolina Herrera CH Privée, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати CH Privée від Carolina Herrera. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на CH Privée від Carolina Herrera представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
Versace Versace L'Homme Gap The Original Sonoma Scent Studio Fireside Intense Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Adidas Adidas Dare Le Jardin Retrouve Cuir de Russie Jack Black Jack Black Signature Black Mark James Heeley Cuir Pleine Fleur Knize Knize Ten Neil Morris Fetish Susan D. Owens Heir Strange Invisible Perfumes Black Rosette

Advertisement

Популярні бренди та аромати: