Дизайнери » C » Шкіряні « Групи

Tabac Blond Caron для жінок

Tabac Blond Caron для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 4
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Був: 2 Хочу: 2

основні акорди
квітковий
дерево
шкіра
теплий пряний
пудровий
Картинки
Tabac Blond Caron для жінок Картинки Tabac Blond Caron для жінок Картинки Tabac Blond Caron для жінок Картинки

Tabac Blond від Caron - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шкіряні. Tabac Blond був випущений в 1919. Парфумер: Ernest Daltroff. Верхні ноти: Гвоздика, Шкіра і Липовий Цвіт; ноти серця: Ветивер, Ірис і Іланг-Іланг; ноти бази Мускус, Пачулі, Кедр з Вірджинії і Ваніль.

Perfume rating: 4.33 out of 5 with 4 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Гвоздика Шкіра Липовий Цвіт

середні Ноти
Ветивер Ірис Іланг-Іланг

база Ноти
Мускус Пачулі Кедр з Вірджинії Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tabac Blond by Caron.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Tabac Blond Відгуки про аромати

Bona
Bona

Современная парф.вода
Кусок кожи с легкой животинистостью, пряная гвоздичная присыпка (которая периодически то почти исчезает, то слышится ярко и отчетливо) и ноты дорогого табака с уютным ванильно-древесным оттенком.
В базе на мне все же теплая чуть животинистая кожа.
Восторга не вызвал, да и стойкость на мне совсем подкачала.
Было бы интересно познакомиться с винтажным экземпляром.
P.S. Нет, все таки аромат хорош!!! Но на мне животинистый кожак с табачно-гвоздичной примесью.

Apr
05
2016
Katrusia
Katrusia

старт садовой гвоздикой, узнаваемо в классическом стиле времен создания аромата, но совсем не долго. Аромат усаживается медово-табачными нотками, илангом с животинкой. Такая горькая пудра в винтажном стиле.

Dec
28
2015
Wintergal
Wintergal

Кожа и конюшенка, небрежно рассыпанная охапка гвоздик и открытый пакет с пряностью-гвоздикой. Сельский шик - то ли загородные поместье, то ли "приходи на сеновал без кузнеца". Если сложные отношения с гвоздикой, то может не понравиться - ее тут больше, чем кожи.
Неплохое впечатление, слегка ретро, как-то отсылка идет к довоенному времени, мне кажется, органичный для того времени был бы аромат. А это я лопухнулась, не посмотрела, он же и выпущен в 1919 году!!Нравится, не самый любимый из табачно-кожаных (Кабошар и Жоли Мадам любимее), но для меня выигрывает у фордовской Табакованили с за счет меньшей приторности, даже несмотря на гвоздичную атаку.
Не вижу его у себя в гардеробе, но пробник сношу в морозы.

Feb
05
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Caron Tabac Blond fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Caron Tabac Blond, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tabac Blond від Caron. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tabac Blond від Caron представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
Guerlain Cuir Beluga Valentino Vendetta Uomo Esteban Cuir Halston Halston Z14 Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Cerruti L`Essence de Cerruti Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Canali Canali dal 1934 Truefitt & Hill Spanish Leather Serge Lutens Cuir Mauresque CB I Hate Perfume In The Library Susan D. Owens Heir

Advertisement

Популярні бренди та аромати: