Дизайнери » C » Цитрусові Ароматичні « Групи

Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Cartier для жінок та чоловіків

Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Cartier для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
озонові ноти
aquatic
зелений
цитрус
свіжо-пряний

Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 від Cartier - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 був випущений в 2007. Композиція аромату включає ноти: Амбра, Пачулі, Лаванда, Мускус, Юзу, Лист Фіалки, Кедр і Бергамот.

Ноти аромату

Амбра Пачулі Лаванда Мускус Юзу Лист Фіалки Кедр Бергамот

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 by Cartier.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 від Cartier. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 від Cartier представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Mugler Innocent Illusion Avon Mesmerize Air-Val International Disney Mickey Cereus Cereus No.4 Corinne Cobson Love Etc The Different Company Bergamote John Varvatos Artisan Maitre Parfumeur et Gantier Garrigue James Heeley Verveine Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Melange Perfume Roll-On Perfume No. 6 Lord`s Jester Helios Concrete de Parfum

Advertisement

Популярні бренди та аромати: