Дизайнери » C » Ароматичні Фужерні « Групи

Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Cartier для чоловіків

Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Cartier для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
дерево
зелений
balsamic

Pasha de Cartier Fraicheur Menthe від Cartier - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фужерні . Pasha de Cartier Fraicheur Menthe був випущений в 1999. Парфумер: Mark Buxton. Композиція аромату включає ноти: Лабданум, Коріандр, Сандал, Пачулі, Лаванда, Мандарин, М'ята, Тмин, Дубовий Мох і Палісандр.

Ноти аромату

Лабданум Коріандр Сандал Пачулі Лаванда Мандарин М'ята Тмин Дубовий Мох Палісандр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Pasha de Cartier Fraicheur Menthe by Cartier.

Цей аромат схожий на  

Pasha de Cartier Fraicheur Menthe Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Pasha de Cartier Fraicheur Menthe by Cartier 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Cartier Pasha de Cartier Fraicheur Menthe, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Pasha de Cartier Fraicheur Menthe від Cartier. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Pasha de Cartier Fraicheur Menthe від Cartier представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фужерні
Joop! Jump Sean John Unforgivable Multi Platinum Acqua di Biella Bursch Bond No 9 Chez Bond Diptyque Eau d'Elide Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985 Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water Jean Charles Brosseau The Brun Jaguar Jaguar s.Oliver QS by s.Oliver Male Roxana Illuminated Perfume Vera April Aromatics Crown Chakra Oil

Популярні бренди та аромати: