Дизайнери » C » Квіткові Фруктові « Групи

Carven Couture Carven для жінок

Carven Couture Carven для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
musky
фруктовий
дерево
пачулі
квітковий
троянда

Carven Couture від Carven - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Carven Couture був випущений в 2005. Верхні ноти: Мандарин, Бергамот, Чорна Смородина і Персик; ноти серця: Жасмин, Троянда, Ірис і Ваніль; ноти бази Кедр, Мускус, Пачулі і Дубовий Мох.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин Бергамот Чорна Смородина Персик

середні Ноти
Жасмин Троянда Ірис Ваніль

база Ноти
Кедр Мускус Пачулі Дубовий Мох

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Carven Couture by Carven.

Цей аромат схожий на  

Carven Couture Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Carven Carven Couture fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Carven Carven Couture, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Carven Couture від Carven. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Carven Couture від Carven представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Aftelier Cognac Naomi Campbell Eternal Beauty Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 Indult Manakara Gres Cabotine Bleu Alain Delon Lyra 2 Sarah Horowitz Parfums Perfect Nectar Memoire Liquide Vacances Liquide Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic Faberlic Fruity Story Sanctuary Pomegranate & Cassis Jeanne Arthes Lover

Популярні бренди та аромати: