Дизайнери » C » Шипрові Квіткові « Групи

Intrigue Carven для жінок

Intrigue Carven для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
білоквітковий
aromatic
цитрус
фруктовий
земляний

Intrigue від Carven - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Intrigue був випущений в 1986. Верхні ноти: Бергамот, м Амалфі, Тангерин і Листя Чорної Смородини; ноти серця: Жасмин, Мускатний Горіх, Персик, Лілія і Слива; ноти бази Ветивер, Дубовий Мох і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот м Амалфі Тангерин Листя Чорної Смородини

середні Ноти
Жасмин Мускатний Горіх Персик Лілія Слива

база Ноти
Ветивер Дубовий Мох Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Intrigue by Carven.

Цей аромат схожий на  

Intrigue Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Carven Intrigue fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Carven Intrigue, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Intrigue від Carven. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Intrigue від Carven представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Hermes Rouge Hermes Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Lancetti Etre Special Edition II Theo Fennell Theo Fennell Scent Krizia Krizia Donna Istinto Yves Rocher Secrets d’Essences Iris Noir Eau Fraiche Balenciaga Balenciaga Paris Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Sage Machado Moonstone Pascal Morabito Or Noir Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret Penhaligon`s Jubilee Bouquet

Популярні бренди та аромати: