Дизайнери » C » Східні Квіткові « Групи

Variations Carven для жінок

Variations Carven для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
зелений
амбра
balsamic
дерево

Variations від Carven - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Композиція аромату включає ноти: Ветивер, Мускус, Гвоздика, Французький Лабданум, Гіацинт, Сандал, Амбра, Чай, бузок і Малина.

Ноти аромату

Ветивер Мускус Гвоздика Французький Лабданум Гіацинт Сандал Амбра Чай бузок Малина

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Variations by Carven.

Цей аромат схожий на  

Variations Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Carven Variations fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Carven Variations, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Variations від Carven. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Variations від Carven представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Hanae Mori Magical Moon Panouge Isabey Gardenia Leonard L'Orchidee E. Coudray Esperys CnR Create Libra The Party The Garden Party Iris Yves Saint Laurent Elle Edition Collector Melange Perfume Roll-On Perfume No. 10 Rasasi Mezyuna Damien Bash Parfum Lucifer No.1 Fifi Chachnil Fifi Chachnil Nejma Nejma 4

Популярні бренди та аромати: