Дизайнери » C » Шипрові Квіткові « Групи

Vert et Blanc Carven для жінок

Vert et Blanc Carven для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
зелений
balsamic
білоквітковий
aromatic

Vert et Blanc від Carven - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Vert et Blanc був випущений в 1958. Верхні ноти: Зелені ноти, Гальбанум, Альдегіди і Шавлія; ноти серця: Гарденія, Жасмин, Іланг-Іланг і Кориця; ноти бази Сандал, Ветивер, Стиракс, Бензоїн, Дубовий Мох і Лабданум.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Зелені ноти Гальбанум Альдегіди Шавлія

середні Ноти
Гарденія Жасмин Іланг-Іланг Кориця

база Ноти
Сандал Ветивер Стиракс Бензоїн Дубовий Мох Лабданум

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vert et Blanc by Carven.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Vert et Blanc Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Carven Vert et Blanc fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Carven Vert et Blanc, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vert et Blanc від Carven. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vert et Blanc від Carven представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Robert Piguet Bandit Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Escada Escada 2005 Clarins Sunshine Fragrance David & Victoria Beckham Signature for Her Ineke Balmy Days & Sundays Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Oscar de la Renta Oscar Summer Dew David & Victoria Beckham Signature Story for Her Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare

Advertisement

Популярні бренди та аромати: