Дизайнери » C » Цитрусові « Групи

Eau de Matin Cattier для жінок та чоловіків

Eau de Matin Cattier для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
зелений
aromatic
солодкі ноти
свіжо-пряний

Eau de Matin від Cattier - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Eau de Matin був випущений в 2008. Композиція аромату включає ноти: Мандарин, М'ята і Лайм.

Ноти аромату

Мандарин М'ята Лайм

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau de Matin by Cattier.

Цей аромат схожий на  

Eau de Matin Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Cattier Eau de Matin fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Cattier Eau de Matin, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau de Matin від Cattier. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau de Matin від Cattier представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Bath and Body Works Pink Grapefruit Mona di Orio Lux O Boticario Acqua Fresca JoAnne Bassett Sparkling Citrus Caswell Massey Pomegranate Le Labo Orange Discrete Lush Big Coleen Rooney Coleen X Summer Gump`s Baroque Pearl

Популярні бренди та аромати: