Дизайнери » C » Квіткові « Групи

Ipazia Cerchi Nell’Acqua для жінок

Ipazia Cerchi Nell’Acqua для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
дерево
тубероза
білоквітковий
aromatic
земляний

Ipazia від Cerchi Nell’Acqua - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Ipazia був випущений в 2012. Парфумер: Enrico Buccella. Композиція аромату включає ноти: Петитгрейн, Бергамот, Лимон, Апельсин, Тангерин, Деревні Ноти, Спеції, Мімоза, Троянда, Тубероза , Дубовий Мох і Амбра.

Ноти аромату

Петитгрейн Бергамот Лимон Апельсин Тангерин Деревні Ноти Спеції Мімоза Троянда Тубероза Дубовий Мох Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ipazia by Cerchi Nell’Acqua.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Ipazia Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Cerchi Nell’Acqua Ipazia fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Cerchi Nell’Acqua Ipazia, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ipazia від Cerchi Nell’Acqua. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ipazia від Cerchi Nell’Acqua представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Yves Rocher Rose Absolue Burberry Burberry London Special Edition for Women Azzaro Twin for Women Annick Goutal Un Matin d`Orage Stella McCartney Stella Sheer 2009 Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Mimosa Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Katie Price aka Jordan Precious Love Novaya Zarya Elena Novaya Zarya Kuznetsky Most Ramon Molvizar Sol Sun

Advertisement

Популярні бренди та аромати: