Дизайнери » C » Цитрусові Ароматичні « Групи

L`Exotique Cerchi Nell’Acqua для жінок

L`Exotique Cerchi Nell’Acqua для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
зелений
амбра
aromatic
свіжо-пряний
солодкі ноти

L`Exotique від Cerchi Nell’Acqua - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. L`Exotique був випущений в 2012. Парфумер: Enrico Buccella. Композиція аромату включає ноти: Бергамот, Лимон, Апельсин, Мандарин, Зелені ноти і Амбра.

Ноти аромату

Бергамот Лимон Апельсин Мандарин Зелені ноти Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L`Exotique by Cerchi Nell’Acqua.

Цей аромат схожий на  

L`Exotique Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Cerchi Nell’Acqua L`Exotique fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Cerchi Nell’Acqua L`Exotique, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L`Exotique від Cerchi Nell’Acqua. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L`Exotique від Cerchi Nell’Acqua представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Guerlain Eau de Guerlain Thymes Eucalyptus Baxter of California Bravado2 Kenzo Flower by Kenzo La Cologne Oxbow Oxbow for Men Lacoste Challenge Max Deville Camera for Men Hermes Concentre d`Orange Verte Xerjoff Kobe Parfums Bleu Blue Stratos Patyka Hesperide Philosophy Amen

Популярні бренди та аромати: