Дизайнери » C » Східні Деревні « Групи

Visir Cerchi Nell’Acqua для жінок та чоловіків

Visir Cerchi Nell’Acqua для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
амбра
цитрус
трав'янистий
зелений
balsamic

Visir від Cerchi Nell’Acqua - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Visir був випущений в 2014. Парфумер: Enrico Buccella. Верхні ноти: Мандарин, Апельсин, Артемізія (Полин), Кардамон і Чорний Перець; ноти серця: Турецька Троянда, Олібанум, Лабданум і Сіра Амбра; ноти бази Біла Амбра, Кашемірове Дерево, Гальбанум і Бергамот.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин Апельсин Артемізія (Полин) Кардамон Чорний Перець

середні Ноти
Турецька Троянда Олібанум Лабданум Сіра Амбра

база Ноти
Біла Амбра Кашемірове Дерево Гальбанум Бергамот

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Visir by Cerchi Nell’Acqua.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Visir Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Cerchi Nell’Acqua Visir fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Cerchi Nell’Acqua Visir, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Visir від Cerchi Nell’Acqua. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Visir від Cerchi Nell’Acqua представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Alfred Dunhill Dunhill Pursuit Yves Rocher Voile d'Ambre Joop! Joop! Femme Bijan DNA for Men 2004 Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Montale Aoud Red Flowers Serge Lutens Feminite du Bois Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang Police Police Gold Wings Atelier Cologne Bois Blonds Estée Lauder Sensuous Noir Avon Turn 4XT

Advertisement

Популярні бренди та аромати: