Дизайнери » C » Східні Квіткові « Групи

Nefertiti Chabrawichi для жінок

Nefertiti Chabrawichi для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2

основні акорди
амбра
квітковий
цитрус
musky
анімалістичні ноти

Nefertiti від Chabrawichi - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Nefertiti був створений в 1970-і роки Композиція аромату включає ноти: Квіткові Ноти, Цитруси, Мускус і Амбра.

Ноти аромату

Квіткові Ноти Цитруси Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Nefertiti by Chabrawichi.

Цей аромат схожий на  

Nefertiti Відгуки про аромати

shining-wings
shining-wings

Остатки на дне флакона, но оторваться совершенно невозможно! Это и как восточная сказка, и как воспоминание детства, когда все было хорошо и верилось в лучшее.
Стойкость запредельная, пирамидка кажется неполной - раскрывается он намного богаче, коробочка сиреневая.

Nov
17
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Nefertiti by Chabrawichi 3.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Chabrawichi Nefertiti fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Chabrawichi Nefertiti, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Nefertiti від Chabrawichi. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Nefertiti від Chabrawichi представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
La Prairie Silver Rain Rance 1795 Josephine Renato Balestra Diamante Elizabeth Arden True Love Ted Lapidus TL Pour Elle Xerjoff Dhajala Perry Ellis Reserve Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum DSH Perfumes Madonna Lily Renato Balestra Via Sistina 67 Femme Lulu Beauty Marlena

Популярні бренди та аромати: