Дизайнери » C » Квіткові Зелені « Групи

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Chanel для жінок

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Chanel для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Був: 1 Хочу: 2

основні акорди
пудровий
дерево
квітковий
шкіра
троянда

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa від Chanel - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa був випущений в 2007. Парфумер: Jacques Polge. Композиція аромату включає ноти: Корінь Ірису, Троянда і Шкіра.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 2 votes.

Ноти аромату

Корінь Ірису Троянда Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa by Chanel.

Цей аромат схожий на  

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Відгуки про аромати

Olga10
Olga10

ТВ замечательный аромат для лета, начала осени – не напрягающий, немного ретро. Аромат, действительно, для отдыха от сладких и сложных парфюмов, поэтому в нём не хватает ещё чего-то чтобы аромат раскрывался и был головокружительным, но это и хорошо когда надоело всё сложное и для жаркого климата. Сладости в нём очень мало, не кислый, не горький, не химичный чистый сухой запах рулончика бинта из пакетика и морковки. Простой, но что-то в нём есть милое, уютное. Кожа даёт сухость. Пахнет прохладной землёй и морковкой (корень ириса), добавляется слегка душноватая текстильно-стерильная и сухая кожа, как бинт, и послевкусие напоминающее запах целого не очищенного мандарина. И ещё он напоминает настурцию. Не громкий, но заметный.

Sep
24
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa від Chanel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa від Chanel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Christian Lacroix Bazar Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Valentino Very Valentino Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Gres Folie Douce Perfumer`s Workshop Samba True Blue Woman Animale Chaleur d`Animale Ulric de Varens Mini Kiss Parfums 06130 Lentisque Hiroko Koshino Hiroko Koshino

Популярні бренди та аромати: