Дизайнери » C » Деревні Шипрові « Групи

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Chanel для жінок

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Chanel для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 8
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 10 Був: 2 Хочу: 2

основні акорди
пудровий
свіжо-пряний
пачулі
цитрус
квітковий
дерево

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon від Chanel - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Деревні Шипрові. Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon був випущений в 2007. Парфумер: Jacques Polge. Верхні ноти: Бергамот, Зелені ноти і Чорний Перець; ноти серця: Ірис, Троянда і Іланг-Ілінг; ноти бази Пачулі і Лабданум.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Зелені ноти Чорний Перець

середні Ноти
Ірис Троянда Іланг-Ілінг

база Ноти
Пачулі Лабданум

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon by Chanel.

Цей аромат схожий на  

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon by Chanel 4.25 out of 5 based on 8 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon від Chanel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon від Chanel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
Amouage Jubilation for Women Chanel Chanel N°19 Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Lancome Magie (La Collection Fragrances) Chanel Chanel No 19 Parfum Hermes Caleche Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Estée Lauder Cinnabar Mona di Orio Amyitis Mona di Orio Chamarre Pierre Balmain Miss Balmain Lancome Climat Rochas Madame Rochas Molinard Habanita Mona di Orio Vanille Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) Chanel Les Exclusifs de Chanel 1932 Robert Piguet Bandit Amouage Amouage Epic Woman Serge Lutens Tubereuse Criminelle

Популярні бренди та аромати: