Дизайнери » C » Квіткові Зелені « Групи

Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Chanel для жінок

Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Chanel для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 4
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Хочу: 3

основні акорди
зелений
fresh
квітковий
шкіра
анімалістичні ноти

Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro від Chanel - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro був випущений в 1920. Парфумер: Jacques Polge. Композиція аромату включає ноти: Зелені ноти, Шкіра, Трава і Квіти.

Ноти аромату

Зелені ноти Шкіра Трава Квіти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro by Chanel.

Цей аромат схожий на  

Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro by Chanel 3.75 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro від Chanel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro від Chanel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Elizabeth Arden Arden Beauty Guerlain Aqua Allegoria Mentafollia Burberry Touch for Women L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne Bath and Body Works Cucumber Melon Byredo Green Caron Miss Rocaille Gap So Pink Atelier Flou Paradis Paradis Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell Trussardi Trussardi Action Donna Intelligent Nutrients Focus

Популярні бренди та аромати: